0532 591 64 96

Gizlilik Politikası

Horizonwebdizayn.com web sitesi tüm hak ve sorumluluğu Sitenhazir.com'a aittir.

Horizonwebdizayn.com internet sitesinde yer alan bilgilerin doğruluğunun, yeterliliğinin, güncelliğinin ve eksiksizliğinin sağlanması yönünde sürekli çalışsak da bu bilgilerdeki hatalar ve eksiklikler nedeniyle doğabilecek maddi manevi tüm risklerden ve zararlardan dolayı Sitenhazir.com sorumlu tutulamaz.

Horizonwebdizayn.com'un kullanımı sırasında oluşabilecek herhangi bir hata, kesinti, bilgi naklinde gecikme, bilgisayar virüsü ve/veya sistem arızası sonucunda ortaya çıkan her türlü doğrudan veya dolaylı zarar, ziyan ve masraflardan Horizon Web Dizayn  hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Bilgi güvenliğinizi sağlamak amacıyla şifrelerinizi kimse ile paylaşmamanızın gerekliliğini vurgulamak isteriz. Sitenhazir.com, Şifre’nizi ve Parola’nızı kimse ile paylaşmamanızı ve bir yere not etmemenizi özellikle rica ediyoruz.

Sitenhazir.com, daha iyi hizmet verebilmek amacıyla bazı kişisel bilgilerinizi sizlerden talep etmektedir. Sitenhazir.com veri merkezinde toplanan bu bilgiler, dönemsel kampanya çalışmaları, müşteri profillerine yönelik özel promosyon faaliyetlerinin kurgulanması ve istenmeyen e-postaların iletilmemesine yönelik üye sınıflandırma çalışmalarında sadece Sitenhazir.com bünyesinde kullanılmaktadır. Sitenhazir.com, topladığı bilgileri, söz konusu üyenin haberi ya da aksi bir talimatı olmaksızın, üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşmamakta, faaliyet dışı hiçbir nedenle ticari amaçla kullanmamakta ve de satmamaktadır.

Bu bilgiler kamuya açık bilgiler olacağından size daha kaliteli hizmet sunmak için geri bildirim yapmanızı Horizon Web Dizayn önemle rica etmektedir.

Horizonwebdizayn.com en gelişmiş güvenlik sistemleri ile korunmakta olup, siz değerli ziyaretçilerimizin hizmetine sunulmuştur.

Web Tasarım: Horizon